Elállási jog

Személyi kölcsönnél és jelzáloghitelnél a hitelszerződéstől jogod van a szerződéskötéstől számított 14 napon belül díjmentesen és indoklás nélkül elállni, ha a hitel folyósítása még nem történt meg. Ha a hitelt már folyósították, akkor a szerződéskötéstől számított 14 napon belül díjmentesen felmondhatod a hitelszerződést.

Elálláskor a részedre átutalt hitel teljes összegét és a visszafizetés időpontjáig felszámítható kamatot haladéktalanul, de legkésőbb 30 napon belül vissza kell fizetned a banknak.

Ha elállsz a hitelszerződéstől, akkor nem kapod vissza azokat a díjakat, amelyeket a hitellel kapcsolatban az államnak, vagy az önkormányzatnak fizettél, és amelyeket a bank nem tud visszatéríteni.

A hitelszerződésen túl az ahhoz kapcsolódó extra szolgáltatásokat is felmondhatod.

CSOK Plusz Lakáshitel
  • 2,89%-os akciós kamattal, THM 2,98%
  • Akció a kezdeti díjakra
  • Online hiteligénylés piaci kamatozású jelzáloghitellel együtt
Érdekel
PROMÓCIÓ

Ezek is érdekelhetnek

  • Férfi földön fekszik lakásfelújítás után
    Lakáshitel

    Felújítási hitel - kalkulátor és feltételek

    Ha a lakásfelújításhoz jelzáloghitelt keresel, akkor jó helyen jársz. Megmutatjuk, hogy milyen feltételekkel kaphatod meg a hitelt, és mire kell odafigyelned.

    frissítve: 2023. október 25.
  • Ez a férfi örül, mert megkapta az igényelt hitelt
    Lakáshitel

    Hiteligénylés vállalkozóként – mikor melyiket igényeljem?

    Ha magánjellegű céljaidat – például költözés, korszerűsítés, autóvásárlás, nagyobb családi esemény lebonyolítása – szeretnéd megvalósítani, akkor többféle lakossági hitel közül választhatsz még akkor is, ha saját vállalkozásodban dolgozol. A választékban nincs ugyan különbség, de mikor melyik hitel a megfelelő, és miben más ezeket vállalkozóként igényelni?

    frissítve: 2024. március 18.
  • Az értékbecslés elkezdéséhez szükséges lakáskulcsot nyújtja egy lány
    Lakáshitel

    Értékbecslés: ezeket kell tudnod róla lakáshitel igénylésnél 2024-ben

    Ha hitelből vennél lakást, vagy más célra igényelnél jelzáloghitelt, akkor a hitelfelvételnek mindig része az ingaltan értékbecslés. Enélkül nincs hitel. Az értékbecslést sok tévhit övezi, ami miatt sokan tartanak tőle. Útmutatónk végigvisz az értékbecslés folyamatán és elmondjuk azt is, hogy mire számíts. Vágjunk is bele!

    frissítve: 2024. május 6.